GENEL MÜDÜR YARDIMCISI
GENEL MÜDÜR YARDIMCISI
CAN AYDOĞAN
 

1967 yılında Malatya’da doğdu. Orta öğretimini Yıldırım Beyazıt Lisesi, lise eğitimini Tophane Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümü’nde tamamladı.

Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü’nden 1988 yılında mezun oldu. 1986 – 1987 yılları arasında Bursa Vergi Dairesinde Vergi Denetmenliği görevinde bulundu.

1987-1994 yılları arasında toplam 7 yıl D.S.İ. 1. Bölge Müdürlüğünde Personel Daire Başkanlığında Çalıştı, Aynı Zamanda  D.S.İ. 1. Bölge Müdürlüğüne bağlı DSİ Nilüfer Spor Kulübü’nde; Lisanslı Sporcu ( Tenis, 1.Lig ve 2.Ligde Oynadı), Antrenör, Kulüp Saymanlığı ve DSİ Nilüfer Spor Kulübü Tesis  Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

1994 Yılında Besaş Personel ve Mali İşler Yöneticisi olarak göreve başlamış ve 2000 Yılından bu yana BESAŞ Genel Müdür Yardımcısı görevini sürdürmektedir.

Endüstriyel Fırıncılar Birliği, BOSİAD, D.S.İ. Nilüferspor Tenis Kulübü, Ataevler Spor Kulübü, Bursa Fenerbahçeliler Derneği üyesi ve Tenis Federasyonu Bursa İli Tertip Komitesi Başkanıdır. Motosiklet, kampçılık ve fotoğraf meraklısı, Evli ve 2 çocuk babasıdır.