Hoşgeldiniz...
Sepetimize şu ana kadar toplam 281.000 ekmek bağışlandı. Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.
Besaş Sosyal Projeler
Huzurevinin Ekmek İhtiyacı Şirketimiz Tarafından Karşılanmaktadır.
sp0901...sp0902...

Ramazan Aylarında Aşevinin Ekmek İhtiyacı Şirketimiz Tarafından Karşılanmaktadır.
sp0903...sp0904...

Şirketimiz; Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından kış aylarında kimsesiz ve evsiz vatandaşlar için Ankara Yolu'ndaki Köy Hizmetleri eski binasında hizmet veren barınma evine tüm kış boyunca ekmek desteği vermektedir.
sp0905...

Büyükşehir Belediyesi huzurevinde her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen kermese katılan BESAŞ, ekmek çeşitleri ve diğer BESAŞ ürünlerinin satışını yaparak elde edilen geliri Huzurevi müdürlüğüne bağışlamaktadır.

sp0906...sp0907...

Harmancık İlçesinde  Besaş Hatıra Ormanı Oluşturulmuştur.
sp0908...

Şirketimiz, Her Yıl Geleneksel Olarak Düzenlenen, Uluslararası Bursa Festivaline Sponsor Olarak, Festivale Destek Vermektedir.
sp0909...sp0910...

Bursa Büyükşehir Belediyesi Kent Gönüllüleri Tarafından Kurulan Ve Her Yıl Geleneksel Olarak Düzenlenen Ürünlü Gençlik Kampına, Şirketimiz Ekmek Desteği Vermektedir.

sp0911...sp0912...

Kızılay Desteği İle Başlatılan Kan Bağışı Kampanyası Düzenlemiştir.
sp0913...sp0914...

Şirketimiz Bayileri Aracılığıyla 2009 Yılında , 4000 Adet Çam Fidanı Dağıtımı Kampanyası Düzenlemiştir.
sp0915...sp0916...

Çölyak Hastaları İçin, İhe’nin Üretimi Olan Glutensiz Ekmek Ve Glutensiz Karışımın Satışı Yapılmaktadır.
sp0917...sp0918...

Okul Ziyaretleri;  Fabrikamızı ziyaret eden okulların öğrencileri, el değmeden üretim yapılan tesisimiz hakkında bilgilendiriliyor ve üretim hattımızı yakından inceleme fırsatı buluyorlar. bu projenin temel amacı gelecekte tüketici olacak bu günün küçüklerine markamızın tanıtılması ve bilinçli tüketici olmaları konusunda eğitilmesi amaçlanmaktadır.
sp0919...sp0920...

Bursaspor’umuza Destek
Bursa’nın en önemli markalarından ve değerlerinden biri olan BURSASPOR’UMUZA, Şirketimiz tarafından sponsorluk desteği verilmektedir.

Besaş Ailesi Piknikte Buluştu
Bursa’nın en büyük ekmek fabrikası besaş’ın çalışanları, aileleri ile birlikte katıldıkları geleneksel piknikte stres attı, moral depoladı.
Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin kaliteli ve sağlıklı bir hizmet anlayışı ile 30 yıldır faaliyet gösteren halk ekmek  fabrikası BESAŞ’ın çalışanları, eğlenceli piknikte moral depoladı.
Bursa’nın en büyük ekmek fabrikası olan BESAŞ’da görev yapan personelin aileleriyle birlikte katıldığı piknik, Kirazlı Beldesi piknik alanında gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile Başkan Danışmanı Semih Pala’nın da katıldığı piknik, BESAŞ personeline keyifli bir tatil günü yaşattı.
BESAŞ çalışanlarıyla sohbet eden Başkan Altepe, aynı çalışma sahasını paylaşanların iş dışında farklı bir ortamda buluşmalarının önemine dikkat çekti. Başkan Altepe, “Kardeşlik ve dostluğun en anlamlı buluşmasına sahne olan bu pikniğin dostlukları pekiştirdiğini görüyoruz. Çalışma ortamında ailelerinden daha çok gördükleri ve günün büyük zaman dilimini paylaştıkları arkadaşlarıyla farklı bir atmosferde bir araya gelmek BESAŞ çalışanlarının moral ve motivasyonunu da arttıracaktır” şeklinde konuştu. BESAŞ ailesinin doyasıya eğlendiği piknikte kurum tarafından tahsis edilen çocuk oyun aletleri ve ebeveynler için düzenlenen canlı langırt sahasında eğlenen vatandaşlar neşeli görüntüler oluşturdu. Çalışanlar arasında müzik yeteneği olanların şarkılar söylediği piknikte animasyon gösterileri ve yarışmalar da etkinliğe renk kattı.

p20091...  p20092...  p20093...  p20094...  p20095...