"Ekmeğini paylaş"

Sevgili Bursa'lılar pek çoğumuz sofralarımızdan hiç eksik olmayan ekmeğin yokluğunu hissetmiyoruz. Ancak şehrimizde de bu bir ekmeğe ihtiyaç duyan vatandaşlarımız olduğu gerçeğini hatırlatmak istiyoruz.

Hepimiz belki de, ihtiyaçlı vatandaşlarımıza yardımcı olmak istiyor ancak bu kimselere yardımlarımızı nasıl ulaştırabileceğimizi bilemiyoruz.

Bu amaçla, ihtiyaçlı kimselere yardımcı olabilmeniz için bir havuz oluşturduk. Oluşturduğumuz bu havuzu "Ekmek Sepeti" olarak adlandırıyoruz. Sizin gibi hayırseverler ekmek sepetine yardımda bulundukça sepette ekmek birikiyor ve biriken bu ekmekler Bursa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığının tespit etmiş olduğu ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Böylece hiç tanımadığınız bir sofrayla ekmeğinizi paylaşıyor olmanın vereceği huzuru da yaşayabilirsiniz.

Ya da "Benim tanıdığım ihtiyaçlı kimseler var, ben tanıdığım bu kişilere yardım etmek istiyorum" diyorsanız, şirketimizden temin edebileceğiniz "Yardım Kuponları"nı ihtiyaç sahibi tanıdığınız kimselere verebilirsiniz.

Dilerseniz de Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Uzmanı Dr. Elif Güler Kazancı’nın önderliğinde Hematoloji Bölümünde tedavi gören hasta yakınları, hastane çalışanları ve gönüllüler tarafından kurulan ve Bursa ve Güney Marmara bölgesindeki tüm kan hastalıkları hastalarına destek veren Hetader Hemofili ve Talasemi Derneği’ne sitemiz aracılığıyla kuponlarınızı bağışlayabilirsiniz.

Yaşam paylaşıldığında anlam kazanır, değerlenir ve “biz” oluruz, büyürüz güç oluruz. Bu gücü değerlerimizi emanet edeceğimiz yeni nesille paylaşma zamanı.

Şimdi; tanıdığınız, ya da hiç tanımadığınız bir yüzde tebessüm olma zamanı...

Yardım kuponları ile katılım

5 çeşit yardım kuponu mevcuttur.

2’li Ekmek Kuponu : 1 koçanda 30 adet kupon bulunmakta olup bu koçan ile 60 adet ekmek alınabilmektedir.

Yumurta Kuponu : 1 koçanda 20 adet kupon bulunmakta olup bu koçan ile 20 adet 15’li viyol yumurta alınabilmektedir.

Yoğurt Kuponu : 1 koçanda 20 adet kupon bulunmakta olup bu koçan ile 20 adet 1 kg. Besaş Yoğurt alınabilmektedir.

Günlük Süt Kuponu : 1 koçanda 30 adet kupon bulunmakta olup bu koçan ile 30 adet 1 lt. Besaş Günlük Süt alınabilmektedir.

Ekmeğimizi nasıl paylaşacağız?

Bunun için internet sitemizden kredi kartınız ile güvenli bir şekilde ödeme yapabilir yada aşağıda belirtilen şirketimizin banka hesaplarına havale/EFT olarak ödeme yapabilirsiniz.

Yardımda bulunanlar kuponlarını ihtiyaç sahibi kişilere ulaştırmak için Besaş’ tan temin edebilirler. Eğer kuponu kendileri istemiyor ise Besaş, Bursa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü aracılığı ile kuponları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaktadır. Yardım kuponuna ihtiyacı olan vatandaşlarımız  Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’ne başvurabilirler.

Şirketimizin 444 44 11 no.'lu hizmet hattından ya da internet kanalından bize ulaşarak fatura ve iletişim bilgilerini gönderen hayırseverlerimizin adreslerine faturaları ve teşekkür belgeleri ayrıca gönderilecektir.

Kampanya hakkında her türlü görüş ve önerilerinizi besasekmek@besasekmek.com.tr adresine iletebilirsiniz.

 

Bağışlarınız için hesap numaralarımız

Vakıflar Bankası T.A.O.
(154) Cumhuriyet Şubesi
TR33 0001 5001 5800 7290 3227 29

T.C. Ziraat Bankası A.Ş.
(2047) Bursa Kurumsal Şube
TR75 0001 0020 4709 7638 3850 07

 

LÜTFEN YAPACAĞINIZ ÖDEMELERDE "09000 - EKMEĞİNİ PAYLAŞ KAMPANYASI" AÇIKLAMASI YAZDIRMAYI UNUTMAYINIZ

 

Şirketimiz bünyesinde Erzak ve Hijyen Kolisi gelen talepler doğrultusunda hazırlanarak satışa sunulmaktadır. Tüm Erzak ve Hijyen Kolisi talepleriniz için 444 44 11 nolu hattımızdan irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.